Šiandien Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje vyksta jaukus ir šiltas „Dagilėlio“ paruošiamosios klasės mokinių koncertas „Su daina ir šypsena“.
Į sceną žengia jaunieji dainininkai, besimokantys Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje, kurie savo nuoširdumu ir džiaugsmu dalijasi pirmaisiais muzikiniais žingsniais.
Mažuosius atlikėjus koncertui paruošė mokytoja Sigutė Laugalė, padedanti vaikams pamilti muziką ir sceną. Skambančios dainos, šypsenos ir gera nuotaika sukuria ypatingą šventę tiek patiems dalyviams, tiek susirinkusiems klausytojams. Vaikams akomponuoja mokytoja Inga Lizdenienė.