Gegužės 29 d. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje nuskambėjo O(C) klasės ir Dainų progimnazijos PUG grupės mokinių koncertas „Skambanti vaikystė“.
Mažieji atlikėjai klausytojus džiugino skambiomis dainomis, nuoširdžiomis šypsenomis ir gera nuotaika.
Tai buvo jaukus pasirodymas, kuriame vaikai parodė savo pirmuosius muzikinius gebėjimus ir drąsą scenoje. Salėje netrūko šilumos, susikaupimo ir bendro muzikavimo džiaugsmo.
Solo partiją atliko jaunoji daininikė Melita. Dėkojame vaikams už pasirodymą, o tėveliams ir žiūrovams – už palaikymą ir šiltus aplodismentus.
Vaikus koncertui paruošė mokytoja Laura Bielskytė, koncertmeisterė Inga Lizdenienė.