Šeštadienį Daugėlių pušyno estradoje skambėjo lietuviškos dainos, pripildžiusios erdvę ypatinga nuotaika.
Dainavo berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 1–4 klasių berniukų ir mergaičių chorai bei kiti šventės dalyviai.
Šiaulių regiono dainų ir šokių šventė „Medžių kalba kalba“ šiais metais subūrė daugiau nei 3000 atlikėjų iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Šventė buvo išties nuostabi – kupina gyvos tradicijos.
Chorų programos meno vadovas ir dirigentas – Remigijus Adomaitis. Taip pat dirigavo mokytoja Daiva Kembrienė. Akompanavo Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“.