Menu Close

MYKOLAS M. VIOLONČELE GRIEŽĖ KAUNO FESTIVALYJE „POPULIARINAME VIOLONČELĖS MUZIKĄ“

Kovo 26 d. Kauno filharmonijos mažojoje salėje skambėjo gyva muzika: mokyklos KMU kl. mokinys Mykolas M. griežė IX respublikiniame jaunųjų violončelininkų festivalyje „Populiariname violončelės muziką“

Festivalis skirtas Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 50-čiui. Dalyvavo violončelininkai solistai ir violončelių ansambliai iš daugelio Kauno miesto meno ir muzikos mokyklų, Naujalio muzikos gimnazijos, Vilniaus, Ukmergės, Kaišiadorių, Jonavos, Panevėžio ir Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos, bei „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos. Mykolas pasirodė puikiai ir buvo apdovanotas gausiais aplodismentais ir šūksniais „BRAVO“.

 

O kovo 20 d. Mykolas M. nuotoliniame II tarptautiniame vokalo ir instrumentų konkurse „Grande Mozart“ 14-16 metų styginių instrumentų  kategorijoje tapo II vietos laureatu! SVEIKINAME!!!

Mykolą vertino žymiausi Austrijos ir Kazachstano kultūros srities ekspertai, meno universitetų, konservatorijų profesoriai, aukščiausios kategorijos kompozitoriai ir dėstytojai Austrijoje ir Kazachstane.


 Mykolo mokytoja Lidija Bražaitė. Koncertmeisterė Olga Popova.

 

Skip to content