Menu Close

SVEIKINAME EMILĮ M. (4 KL.) TAPUS DVIEJŲ RESPUBLIKINIŲ KONKURSŲ LAUREATU!

SVEIKINAME 4-os kl. mokinį Emilį M., kuris tapo VI respublikinio antrojo muzikos instrumento ir pasirenkamojo vokalo konkurso – festivalio „GARSŲ SPALVOS“ I vietos laureatu! Emilio mokytoja – Lidija Bražaitė

Emiliui už puikų pasirodymą buvo įteiktas I vietos laureato diplomas, o mokytojai įteikta padėka už kūrybingą darbą ruošiant mokinį konkursui. Koncertmeisterė Olga Popova.

Įdomu tai, kad šio festivalio – konkurso pagrindinis uždavinys – suteikti galimybę koncertuoti mokiniams, kurių antrasis muzikos instrumentas nėra pagrindinis mokomasis dalykas.

Kovo 23 d. vykusio VI respublikinio antrojo muzikos instrumento ir pasirenkamojo vokalo konkurso – festivalio „GARSŲ SPALVOS“ organizatorius – Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla.

Ir tai dar ne viskas!

Šių metų kovo 28 d.  respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų „Naujieji atradimai 2022“ konkurse dalyvavo virš 500 dalyvių iš 72 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Emilis su violončele atstovavo Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklą ir tapo II vietos laureatu!

Padėką už nuoširdų darbą ir profesionalų mokinio ruošimą konkursui gavo Emilio mokytoja Lidija Bražaitė, o padėką už nuoširdų darbą ir profesionalų akompanavimą – mokytoja Olga Popova.

Dalyvių pasirodymų vertinimas ir vieša peržiūra vyko kovo 17-26 d. konkurso „Naujieji atradimai 2022“ Youtube platformoje.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių meninę muzikinę saviraišką, meistriškumą, kūrybinę iniciatyvą ir puoselėti atlikimo džiaugsmą, pasitelkiant informacinių technologijų priemones.

Skip to content