Menu Close

„DAGILĖLIS“ DALYVAVO PARAMOS IR PADĖKOS KONCERTE „ŠIAULIŲ MUZIKANTAI UKRAINAI“

Kovo 25 d. Šiaulių kultūros centre vyko paramos ir padėkos koncertas didvyriškai Ukrainai, kuriame virš septyniasdešimt „Dagilėlių“ savo balsais suvirpino klausytojų širdis

Renginio vedėja Jūratė Budriūnaitė klausiamai ištarė choro vadovo vardą ir salėje unisonu pasigirdo „ADOMAITIS“ – taip į sceną įžengė ilgametis berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovas ir dirigentas.

Dainininkas ir dainų autorius, muzikos ir kultūros projektų iniciatorius ir įgyvendintojas Remigijus Ruokis dar prieš šį jo organizuojamą renginį pasakė: „Dėl kovojančios Ukrainos darykime kiekvienas, ką galime, atlikime savo žmogiškąją misiją, kad nekiltų abejonių, jog kažko gyvenime nepadarėme“ (https://www.skrastas.lt/aktualijos/zmogiskoji-misija-padeti-nelaimeje).

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ atliko kūrinį „Молитва за Україну“ („Malda už Ukrainą“). Virš septyniasdešimt „Dagilėlių“ savo balsais suvirpino klausytojų širdis ir jie atlikėjams bei choro meno vadovui Remigijui Adomaičiui skyrė gausius plojimus.

Chorui klavišiniu instrumentu pritarė koncertmeisterė Daiva Šulcaitė. Renginio metu buvo renkamos lėšos Ukrainos gynėjams.

Romo Bieliausko nuotraukos |2022-03-25

Koncerte taip pat dalyvavo Virgis Stakėnas, Laura, Lauros Studija, Agnė Michalenkovaitė, Lainius, „Colours of Bubbles“, „Kitava“, Gabija Petrauskaitė, Elzė Urbietytė, „Jonis“, „Vairas“, Algimantas Butnorius, Vadimas Kamrazeris, Sofija Kamrazer, Jūratė Budriūnaitė, „Salduvė“, Dangė, projektas „Nauja karta” (Gabija Petrauskaitė, Agnė Michalenkovaitė, Evaldas Vaikasas, Arnas Grušas, Gerda Rumšienė), Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos vokalinis ansamblis „Fresco“, Šiaulių bočiai, ukrainiečiai TaRuta ir kiti…

Visą renginį galite išvysti čia:

Plačiau apie tai skaitykite:

„Šiaulių krašto“ interneto svetainė – „Žmogiškoji misija – padėti nelaimėje“

Naujienų portalas 15min.lt – „Šiauliuose – paramos ir padėkos koncertas didvyriškai Ukrainai“ 

 

Skip to content