Menu Close

AUGUSTAS ŠIMKUS (KMU) FORTEPIJONU SKAMBINO ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KAMERINĖJE SALĖJE

Gegužės 20 d. Šiaulių kultūros centro Kamerinėje salėje nuskambėjo tradicinis koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“, subūręs gausų būrį jaunųjų atlikėjų, jų artimųjų ir žiūrovų į jaukų, jautrų ir pavasariška nuotaika alsuojantį vakarą.

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos KMU klasės mokinys Augustas Šimkus (mokytoja Kristina Pajuodienė) koncerte fortepijono muzika praturtino vakaro programą.

Augustas dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, nuosekliai tobulėja ir scenoje atsiskleidžia jautriu, brandžiu muzikinės minties perteikimu. Jo skambinimas pianinu – tarsi atgaiva sielai, leidžianti klausytojams trumpam sustoti ir pasinerti į subtilų, vidinį muzikos pasaulį.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

Liubov Yarmoshenko nuotrauka | 2026-05-20

Skip to content