Gegužės 20–21 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi viktorina „Aš ir solfedžio“.
Berniukai rungėsi įvairiose linksmose ir smagiose užduotyse – įgytas teorines žinias turėjo prisiminti ir jas pritaikyti praktiškai. O jų atlikti teko nemažai. Mokiniai turėjo įveikti intonacijos, ritmo, klausos bei kūrybines užduotis.
Solfedžio viktorinos užduotis atliko pasinaudodami išmaniaisiais įrenginiais – planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Mokytojos sukurtas užduotis sprendė per interaktyvų žaidimą „Kahoot“.
Visų viktorinos dalyvių pastangos ir žinios buvo įvertintos padėkomis ir saldumynais.
Viktorinoje dalyvavo 3-ios, 4-os, 5-os ir 6-os klasės mokiniai, kurių mokytoja – Linida Miškūnienė.