Menu Close

„DAGILĖLYJE“ VYKO JAU TRADICIJA TAPUSI SOLFEDŽIO VIKTORINA „AŠ IR SOLFEDŽIO“

Gegužės 20–21 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi viktorina „Aš ir solfedžio“.

Berniukai rungėsi įvairiose linksmose ir smagiose užduotyse – įgytas teorines žinias turėjo prisiminti ir jas pritaikyti praktiškai. O jų atlikti teko nemažai. Mokiniai turėjo įveikti intonacijos, ritmo, klausos bei kūrybines užduotis.

Solfedžio viktorinos užduotis atliko pasinaudodami išmaniaisiais įrenginiais – planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Mokytojos sukurtas užduotis sprendė per interaktyvų žaidimą „Kahoot“.

Visų viktorinos dalyvių pastangos ir žinios buvo įvertintos padėkomis ir saldumynais.

Viktorinoje dalyvavo 3-ios, 4-os, 5-os ir 6-os klasės mokiniai, kurių mokytoja – Linida Miškūnienė.

Skip to content