Menu Close

„DAGILĖLIO METAI“ „DAGILĖLYJE“

Dalijamės akimirkomis iš filmo „Dagilėlio metai“ peržiūros, vykusios gegužės 20 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje.

Tai buvo dar viena ypatinga proga jaukioje atmosferoje pažvelgti į nematomą „Dagilėlio“ pasaulį. Filmo kūrėjas Vilmantas Dambrauskas susirinkusiai publikai pasakojo, nuo ko prasidėjo ši idėja, kaip gimė filmas ir kiek laiko užtruko jo kelias iki žiūrovo – tai suteikė peržiūrai dar daugiau prasmės ir artumo.

R. Bieliausko nuotraukos | 2026-05-20

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content