Menu Close

TRADICINIAME METODINIAME RENGINYJE „KŪRYBINĖ VAIKŲ CHORŲ LABORATORIJA“ REMIGIJUS ADOMAITIS VEDĖ SEMINARĄ „VOKALO UGDYMAS BERNIUKŲ CHORE“

Lapkričio 25 d., penktadienį, LMTA Klaipėdos fakulteto salėje vyko tradicinis metodinis renginys „Kūrybinė vaikų chorų laboratorija“, kurioje klausytojus savo balsais džiugino berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, o choro meno vadovas Remigijus Adomaitis vedė seminarą „Vokalo ugdymas berniukų chore“

Į išskirtinį chorinį renginį pasisemti patirties atvyko muzikos mokytojai, vaikų ir jaunimo chorų vadovai, kiti svečiai.

Maestro Remigijus Adomaitis per vaizdo ir garso aparatūrą parodė, kaip vyksta balso formavimas, dirbo su ant scenos dainuoti pasiruošusiais „dagilėliais“ ir sklandžiai bendravo su salėje esančiais žingeidžiais klausytojais.

Vakare įvyko koncertas, kuriame tarp kitų žymių atlikėjų puikų pasirodymą surengė berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, kuriam akomponavo koncertmeisterė Daiva Šulcaitė, dirigavo Remigijus Adomaitis. Koncertas baigėsi gausiais plojimais, gėlėmis, bei kūrinių pakartojimu. 

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-11-25

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content