Menu Close

SVEIKINAME SIMONA G. (2 KL.) IR MYKOLĄ M. (KMU KL.) TAPUS I RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR JAUNIMO SOLINIO DAINAVIMO KONKURSO „TEKA, TEKA…“ I VIETOS LAUREATAIS!

Sveikiname Mykolą M. (mokytoja Inesa Brazytė, koncertmeisterė Lolita Girskienė) ir Simoną G. (mokytoja Rima Koržanovienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė) tapus I respublikinio vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkurso „Teka, teka…“ I vietos laureatais!

Konkurse, kuris vyko 2022 m. gruodžio 6 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos salėje, KMU kl. mokinys Mykolas M. dalyvavo C kategorijoje, o 2-os kl. mokinys Simonas G. – A kategorijoje „Dagilėliai“ scenoje pasirodė puikiai ir abu buvo apdovanoti pirmos vietos diplomais!

Respublikiniu vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursu siekiama puoselėti vokalinės muzikos žanrą. Tikslas – plėtoti akademinį dainavimą, puoselėti lietuvių liaudies dainą, skatinti mokinių domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra. Tobulinti sceninę kultūrą, kūrybinį aktyvumą bei meninės saviraiškos įgūdžius. Turtinti atlikėjų sceninę-koncertinę praktiką. Plėsti pedagogų metodines žinias ir skatinti bendradarbiavimą dalijantis gerąja dalykine bei pedagogine dainavimo mokymo patirtimi.

Konkurse buvo kviečiami dalyvauti respublikos meno ir muzikos mokyklų, meno gimnazijų, konservatorijų ir bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Konkurso dalyviai buvo skirstomi į keturias amžiaus grupes:

  • A grupė – 7–10 metų amžiaus mokiniai;

  • B grupė – 11–14 metų amžiaus mokiniai;

  • C grupė – 15–19 metų amžiaus mokiniai.

Dalyviai ruošė po 2 vokalinius kūrinius, tai yra lietuvių liaudies daina bei originali užsienio ar lietuvių kompozitoriaus daina.

Pagal surinktą balų skaičių konkurso dalyviai kiekvienoje grupėje buvo apdovanoti I, II ir III laipsnio laureatų diplomais.

Vertinimo komisija:

Pirmininkė Beata Smiltinikienė

Narės Loreta Stankuvienė, Daina Kavaliauskienė

Skip to content