Menu Close

SU DAINA UŽAUGĘ TREČIOKAI – PASIRUOŠĘ NAUJAM ETAPUI

Birželio 2-osios vakarą „Dagilėlio“ mokyklos koncertų salėje vyko 3-ios klasės berniukų choro baigiamasis koncertas „Skriskim su daina“, kuris ne tik gražiai užbaigė mokslo metus, bet ir tapo simboliniu žingsniu į naują muzikinį etapą.

Koncerto metu berniukai klausytojus džiugino įvairiais kūriniais – nuo melodingų lietuviškų iki nuotaikingų užsienio autorių dainų.

Chorui smuiku pritarė mokytoja Jolita Daknienė, fleita – Dominykas K. (7 kl.) (mokytoja Lilija Klimaitė), mušamaisiais instrumentais – Joris M. (3 kl.) ir Jokūbas B. (5 kl.) (mokytojas Vytautas Mundinas).

Koncertą praturtino patys trečiokai, kurie kūrinius atliko įvairiais instrumentais. Fortepijonu skambino mokytojos Kristinos Pajuodienės mokiniai: Rytis J., Domas M., Ryčio J. ir Dobilo M. duetas. Saksofonu grojo Leonardas A. (mokytojas Kostas Rušinskas). Akordeono skambesiu koncertą papildė 4-os klasės mokinė Liepa Amelija L. (mokytojas Linas Onaitis).

Koncerto metu netrūko jautrių akimirkų, šiltų ir nuoširdžių padėkos žodžių. Choro mokytoja Daiva Kembrienė dėkojo tėveliams už palaikymą, berniukams – už jų pastangas, darbštumą, už mielas akimirkas, išgyventas kartu.

Mokyklos direktorius Remigijus Adomaitis dėkojo berniukams ir mokytojai už nuveiktus darbus, už gražų koncertą bei palinkėjo berniukams sėkmės kitame ugdymosi etape.

Tėvelių padėkos žodžiai mokytojai priminė, kokią svarbią vietą vaikų gyvenime užima žmonės, lydintys juos augimo kelyje. Tegul šio vakaro melodijos dar ilgai skamba visų susirinkusių širdyse.

Choro mokytoja Daiva Kembrienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė. Renginį vedė mokytoja Linida Miškūnienė.

R. Bieliausko nuotraukos | 2026-06-02

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content