Menu Close

SKELBIAME MOKINIŲ PRIĖMIMĄ Į „DAGILĖLIO“ DAINAVIMO MOKYKLĄ!

SKELBIAME MOKINIŲ PRIĖMIMĄ Į „DAGILĖLIO“ DAINAVIMO MOKYKLĄ!

Laukiame 4-8 metų amžiaus berniukų šių metų rugsėjo 5, 6, 14, 21, 28 d. 17.30 val. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje (Vytauto g. 113).

Informacija teikiama:
tel. (8~41) 52 41 31, (8~675) 26 152

Dagilelis
FacebookInstagramYoutubeSpotify

Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla įsteigta 1999 m. rugsėjo 1 dieną. Tai viena jauniausių muzikos mokyklų Lietuvoje, kurioje šiuo metu mokosi per 300 berniukų ir jaunuolių nuo 4 iki 19 metų. Mokyklos kolektyvai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose, respublikiniuose ir miesto renginiuose, aktyviai koncertuoja, o berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (vadovas Remigijus Adomaitis) – daugkartinis įvairių tarptautinių bei respublikinių festivalių ir konkursų laureatas.

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ yra vienas ryškiausių šio žanro kolektyvų Lietuvoje. „Dagilėlis“ kiekvienais metais surengia dešimtis koncertų. Jo klausosi ir jam ploja šimtai klausytojų įvairiose Lietuvos ir užsienio koncertų salėse. Jaunieji dainininkai užburia klausytojų širdis emocionalumu, džiugina puikiai atliekama muzika, skambiais balsais. „Dagilėlio“ indėlis į kultūrinį Šiaulių bei Lietuvos gyvenimą, puoselėjamas chorinio dainavimo tradicijas ir Lietuvos choro meno atstovavimą užsienyje, įvertintas Lietuvos Respublikos Prezidentų padėkos raštais, diplomais, Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo „Aukso Paukštė“ nominacijomis, o specialiu prizu „Mūsų vardas Lietuva“ apdovanotas už Lietuvos Dainų švenčių tradicijų, kurios yra įrašytos į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, puoselėjimą.

Plačiau apie chorą…

Skip to content