Menu Close

„ŠIAULIŲ DIENŲ 786“ ATIDARYMO RENGINYS: ŠIAULIŲ CENTRINIO PARKO ESTRADOJE SKAMBĖJO JUNGTINIO ŠIAULIŲ JAUNIMO CHORŲ IR ANSABLIŲ BALSAI

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) dalyvavo „Šiaulių dienų 786“ atidarymo renginyje „Dainuojantys Šiauliai“, kuris vyko Šiaulių centrinio parko estradoje. Koncertas vyko su grupe „Kitava“ ir miesto jaunimu

Berniukai ir jaunuoliai pajautė nuostabią Šiaulių gimtadienio atmosferą, todėl negailėjo šypsenų, rankų judesių ir net savo balsų. Kartu su mieto jaunimu jie atliko žinomų lietuvių kompozitorių kūrinius. Kartu su jais dainavo gausiai į estradą susirinkę žiūrovai, kurie gėrėjosi ne tik koncertu, bet ir spalvotų prožektorių šviesų reginiu.

Ant senos užlipo Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokinys Kristautas L., kuris kartu su kitais solistais ir grupės „Kitava“ vokaliste padainavo kūrinį „Lietuva“. Jiems pritarė visas jungtinis Šiaulių jaunimo choras.

Šiaulių miesto gimtadienio šventė pirmą kartą surengta 1986 m., kai miestas minėjo 750-ąją įkūrimo sukaktį. Nuo tada Šiaulių dienos rengiamos kasmet. Veiksmas vyksta skirtingose Šiaulių erdvėse – Pėsčiųjų bulvare, Prisikėlimo aikštėje, Talkšos ežero pakrantėje, Dainų parke, Šiaulių miesto centrinio parko estradoje ir daug kur kitur.

Romo Bieliausko nuotraukos | 2022-09-09

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

 

Skip to content