Menu Close

ŠIAULIŲ CENTRO PRADINĖS MOKYKLOS „DAGILĖLIO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO KLASIŲ VAIKŲ CHORAS NUOTAIKINGAS DAINELES ATLIKO LABAI LAUKTAM KLAUSYTOJŲ BŪRIUI

Gegužės 31 d. vyko Šiaulių Centro pradinės mokyklos „Dagilėlio“ priešmokyklinio ugdymo klasių vaikų choro koncertas

Vaikai atliko keletą dainelių brangiausiems savo žmonėms – mamai ir tėčiui. Koncerto metu skambėjo dainelės apie įvairius gyvūnus, vabzdžius ir nenumaldomai artėjančią vasarą.  Choro mokytoja Janina Bartkutė, koncertmeisterė Daina Abromavičienė.

Baigiamoji dainelė „Ukum pukum“ užbaigė reikšmingą metų darbą – vaikai išmoko daug dainelių, susipažino su muzikos kūriniais, lavino atminti, muzikinę klausą, plėtė savo balso galimybes, mokėsi elementarių choro dainininkui reikalingų savybių – kantrybės, draugystės, susiklausymo, dėmesingumo. 

Labai lauktas ir mylimas klausytojų būrys – tėveliai, mamytės, sesės, broliai, močiutės ir seneliai – gausiais plojimais sveikino choro pasirodymą. „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos direktoriaus pavaduotoja Ilmera Abromavičienė pasveikino chorą ir pakvietė visus vaikus – ir mergaites, ir berniukus tapti tikraisiais „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos nariais.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-05-31

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content