Menu Close

DRUSKININKUOSE, BIRŽELIO 1-ĄJĄ, VYKO NUOSTABI ŠVENTĖ SU CHORINE MUZIKA

Birželio 1 d. Druskininkų pramogų aikštėje Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) dalyvavo II respublikiniame mokinių chorų festivalyje „Sveika, gražuole vasara“

Festivalio koncertas buvo skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Atsinešę gerą nuotaiką festivalio chorų dalyviai ir žiūrovai smagiai leido laiką su nuostabia chorine muzika.

„Dagilėlio“ muzika buvo išskirtinė ir labai įdomi. Nuskambėjus paskutiniam akordui žiūrovai, o ypač patys festivalio chorai, „Dagilėliui“ skyrė džiaugsmingus šūksnius ir plojimus.

Mokinių eilėmis profesionalūs kompozitoriai kasmet kuria po naują dainą specialiai mokinių chorams. Šiemet skambėjo čiurlioniška daina „Mergelių akys“, kurią sukūrė kompozitorius Raimundas Martinkėnas. Eiles sukūrė Druskininkų „Ryto“ gimnazijos mokinės Laisvyda Lukaševičiūtė ir Paulina Matulevičiūtė. Šią dainą atliko jungtinis geriausių Lietuvos mokinių choras – virš 200 dainininkų iš Šiaulių, Kauno ir Vilniaus!

Festivalio organizatoriai Druskininkų miesto savivaldybė visiems festivalio chorų dalyviams padovanojo po nemokamą bilietą į Druskininkų vandens parką. Meno vadovu ir koncertmeisterei iškilmingai įteikė dalyvavimo padėkas ir paveikslą. Choristams organizatoriai padovanojo šakotį ir po vieną „Drugelį“ – magnetuką, kurį specialiai šiam festivaliui sukūrė dizainerė.  „Dagilėliai“ į Šiaulius grįžo kupini gerų emocijų.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-06-01

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content