Menu Close

MOKYKLOS KONCERTŲ SALĖJE VYKO TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO CHORŲ FESTIVALIS!

Birželio 2 d. Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos koncertų salėje vyko tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio koncertas, skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Koncertavo 3-ios klasės berniukų choras (choro mokytoja Rima Koržanovienė) ir berniukų choras „Boni Pueri” iš Čekijos (meno vadovas Jaroslav Šlais).

no images were found

Koncertuoja 3-ios klasės berniukų choras | Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-02

Koncerte skambėjo vaikų opera „Jūreiviai”, kurią atliko svečių choras iš Čekijos, todėl nemažai klausytojų buvo būtent vaikai.

no images were found

Tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio prasmė – chorų draugystė, todėl koncerto pabaigoje „Dagilėlis” ir „Boni Pueri” atliko čekų ir lietuvių liaudies dainas kartu.

Jungtiniam chorui diriguoja Rima Koržanovienė | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-02


Gausūs klausytojų aplodismentai užgulė visų ausis, o dovanos choristams ir vadovams pagražino ir taip papuoštą „Dagilėlio” dainavimo mokyklos organizuojamą tarptautinį festivalį.

no images were found

 

 

Koncertą veda Ilmera Abromavičienė | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-02


Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis) jau daug metų bendradarbiauja su žinomiausiu Čekijos berniukų ir jaunuolių choru „Boni Pueri“. Kartu tiek Lietuvoje, tiek Čekijoje jie rengia bendrus ir solinius koncertus. Šiais metais į Lietuvą atvyko berniukų choras „Boni Pueri“, kurį „Dagilėlio” dainavimo mokyklos bendruomenė priėmė ir globojo 4 dienas.

Skip to content