Menu Close

„DAGILĖLIO” CHORAI DALYVAVO KLAIPĖDOS DAINŲ ŠVENTĖJE

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Dainų šventės suskamba kur kas didingiau ir prasmingiau. Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos choristams tai yra reikšminga ir svarbu, todėl birželio 10 d., Klaipėdos vasaros koncertų estradoje, jie išdidžiai dainavo ne tik čia susirinkusiams, bet ir visai Lietuvai!

 

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-10


Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis, chormeisterės Rima Koržanovienė ir Vitalija Sadauskienė) yra nuolatinis respublikinių dainų švenčių dalyvis, o šioje Dainų šventėje dalyvavo ir 2-os klasės berniukų choras (choro mokytoja Vilma Valiukienė).

Mėlynomis liemenėmis pasipuošęs 2-os klasės berniukų choras | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-10


Nuo pat ankstyvo ryto chorai susitiko Klaipėdos vasaros koncertų estradoje bendroms repeticijoms. Viskas peraugo į šventinę nuotaiką, kai prasidėjo didinga eisena Klaipėdos gatvėmis. „Dagilėliai” dainuodami ir linksmai žygiuodami turtino eisenos dalyvių gerą atmosferą.

no images were found

Dainų šventė Klaipėdoje sužavėjo visus savo kruopščiai atrinkta programa ir dalyvių atsidavimu. Suskambus Lietuvos Tautinei giesmei iškart pasijuto Dainų šventės dvasia. Pasipuošę „Dagilėliai” stovėjo pasitempę, jų širdys buvo plačiai atvertos visai tautai, o balsai skambėjo visoje estradoje.

Įtaigus pagrindinio choro dainavimas | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-10


Lydimas gausių aplodismentų į garbingą dirigentų palipą užlipo berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” meno vadovas Remigijus Adomaitis. Jo diriguojamas kūrinys skambėjo ypatingai gaiviai ir gyvai. Padedant atrinktiems solistams kūrinys skambėjo sklandžiai ir nuoširdžiai.

 

 

Dainų šventės dalyviams diriguoja Maestro Remigijus Adomaitis | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-10


Pasibaigus Dainų šventei visiems dirigentams buvo įteiktos padėkos ir ąžuolo vainikai. Šventės gerą nuotaiką užfiksavo Romas Bieliauskas bendroje choro nuotraukoje.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-06-10

Skip to content