Menu Close

„DAGILĖLIS” KONCERTAVO ŠIAULIŲ ARENOJE: VYKO ŠIAULIŲ MIESTO MERO PADĖKOS VAKARAS

Rugsėjo 5 d. Šiaulių arenoje vyko grandiozinis Šiaulių miesto mero padėkos vakaras, kuriame dalyvavo žymiausi Šiaulių atlikėjai, solistai iš Lietuvos ir Latvijos ir, žinoma, „Dagilėlis”.

Po didingai nuskambėjusios „Tautiškos giesmės” netrukus į sceną žengė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Viktorija Miškūnaitė, kuri kartu su „Dagilėliu”, Šiaulių kameriniu orkestru (meno vadovas Ričardas Šumila) ir Šiaulių bigbendu (meno vadovas Raitis Ašmanis) atliko nepakartojamą kūrinį. Jokūbas ir Kajus pritarė fleitomis ir po to iš karto salėje nuskambėjo gausios ovacijos. Dirigentas Maestro Remigijus Adomaitis su Viktorija Miškūnaite pakėlė rankas į viršų ir pagarbiai nusilenkė.

„AŠ ESU ŠIAULIAI” – garsiai skamba berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” žodžiai Šiaulių arenoje ir prasideda antroji koncerto dalis. 

Koncertą, kuris truko beveik 4,5 valandos, organizavo Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Šiaulių kultūros centras ir Šiaulių arena. Džiugu, kad „Dagilėliai” sugebėjo ne tik atstovėti nuo koncerto pradžios iki pabaigos, bet dar ir linksmai pajudėti koncertuojant kartu su grupe „Vairu” bei Gyčiu Paškevičiumi.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-05

Skip to content