Menu Close

„DAGILĖLIS” IR „MUSICA HUMANA” SURENGĖ NUOSTABŲ KONCERTĄ NIDOJE

Rugsėjo 7 d. Nidos bendruomenės namuose skambėjo tarptautinio kamerinės muzikos vasaros festivalio „Kuršių nerija 2019” baigiamasis koncertas, kuriame Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru Dagilėlis kartu su festivalio orkestru „Musica Humana” bei solistais Simona Liamo, Robertu Beinariu, Gyčiu Steponavičiumi, Vytautu Vaičiuliu bei Viliumi Zelba atliko J. S. Bacho bei lietuvių kompozitorių muziką.

Šeštadienio rytą „Dagilėliai” išsiruošė į koncertinę kelionę. Pasinaudoję proga prieš repeticiją choristai aplankė raganų kalną Juodkrantėje, braidžiojo po Baltijos jūrą, bei laiptais žemyn lipo nuo Parnidžio kopos (ir saulės laikrodžio).

Nidos bendruomenės namuose baigiamajame koncerte dirigavo net trys dirigentai: Algirdas Vizgirda, Remigijus Adomaitis, Robertas Beinaris. Klausytojai buvo susižavėję koncertu, o aplodismentus skyrė tik pasibaigus kūriniui arba visoms jo dalims.

Šiais metais „Dagilėlis” ir „Musica Humana” jau koncertavo Vilniaus Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje ir sulaukė gausių klausytojų aplodismentų.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-09-07

Skip to content