Menu Close

BERNIUKŲ IR JAUNUOLIŲ CHORAS „DAGILĖLIS” DALYVAVO LIETUVOS VAKARŲ KRAŠTO DAINŲ ŠVENTĖJE

Birželio 9 d. berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) Klaipėdos vasaros koncertų estradoje dalyvavo Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje, kuri šiais metais skirta paminėti dainų švenčių 100-metį.

Sekmadienio ryte aidėjo Vasaros estrados skliautai, nes čia vyko Dainų šventės repeticija. Vėliau „Dagilėliai“ dalyvavo šventės dalyvių eitynėse. Su gera nuotaika atžygiavę į Klaipėdos vasaros koncertų estradą choras užėmė savo vietas ir sulig pirmu dirigento mostu pradėjo koncertą. Šventėje netruko fejerverkų, plojimų ir džiaugsmingų šūksnių darant „bangą“.

Tradicinėje Vakarų Lietuvos dainų šventėje dalyvavo daugiau kaip 6500 atlikėjų, per 270 kolektyvų iš 71 Lietuvos miesto ir miestelio.

R. Bieliausko nuotrauka | 2024-06-09

Iš visos Lietuvos suvažiavusiai tūkstantinei choristų miniai dirigavo „Dagilėlio“ choro meno vadovas ir dirigentas Maestro Remigijus Adomaitis ir kiti Lietuvai nusipelnę dirigentai. Visą šventę tiesiogiai transliavo lrt.lt.

Lietuvos vakarų krašto dainų šventės tikslas – per lietuvišką dainą ugdyti jaunąją kartą gėriui ir grožiui, skiepyti meilę ir pagarbą Lietuvai, jos žmonėms, istorijai, kultūrai, puoselėti ir tęsti chorinio dainavimo bei dainų švenčių tradicijas.

R. Bieliausko nuotraukos | 2024-06-09

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Reportažas apie Vakarų Lietuvos dainų šventę LRT žinių laidoje Panorama:
https://www.facebook.com/Aukuraschorinebendrija/videos/8409692909060682
Žiūrėkite Lietuvos vakarų krašto dainų šventės įrašą:
https://www.facebook.com/Aukuraschorinebendrija/videos/1462992074423354
Skip to content