Menu Close

ATSINAUJINUSIOJE KONCERTŲ SALĖJE „SAULĖ“ AUDRINGAI NUGRIAUDĖJO PIRMAS KONCERTAS

2024-06-08 siauliai.lt straipsnis
Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ informacija

Penktadienį, po ketverių metų pertraukos, duris nuotaikinga programa „Birželio Allegro“ atvėrė atsinaujinusi koncertų salė „Saulė“.

Vienoje didžiausių scenų Šiaurės Lietuvoje koncertavo visi trys Šiaulių miesto koncertinei įstaigai „Saulė“ priklausantys kolektyvai – Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“, Šiaulių pučiamųjų orkestras ir Šiaulių bigbendas. Drauge su muzikais taip pat pasirodė Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ bei gausus ypatingų solistų būrys.

„Dagilėlis“ dainuoja kartu su Liudu Mikalausku ir Egidijumi Bavikinu | R. Bieliausko nuotrauka | 2024-06-07

Šventiniam koncertui dirigavo net šeši dirigentai: Šiaulių kamerinio orkestro meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis, Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga, Šiaulių bigbendo meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ vadovas Remigijus Adomaitis ir žymus kompozitorius Jaroslavas Cechanovičius. 

Beveik 700 žiūrovų talpinančioje salėje penktadienio vakarą vos tilpo visi norintys, o jiems skambėjo puikiai klausytojams žinomi lietuvių ir užsienio autorių kūriniai. Vakarą trys šeimininkų orkestrai vainikavo keletu bendrų kūrinių, kuriuos atliko su Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis“ ir solistais. Viso atlikėjai puikiai tilpo padidintoje, kone 250 kvadratinių metrų plotą siekiančioje salės scenoje.

Įspūdingas visų atlikėjų pasirodymas salėje nepaliko abejingų. Koncertas „Birželio Allegro“ baigėsi, tačiau tai buvo tik penktasis koncertinės įstaigos „Saulė“ jau septintus metus organizuojamo ciklo „Saulės vasaros koncertai 2024“ renginys. Ciklo koncertai tęsis visą vasarą, jų bus dar net septyni. Išsamią „Saulės vasaros koncertų“ programą rasite Koncertų salė „Saulė“ feisbuko paskyroje bei puslapyje internete https://www.saule.lt.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

R. Bieliausko nuotraukos | 2024-06-07

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content