Menu Close

TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO CHORŲ FESTIVALIS „ATEITIES BALSAI 2023“ ATIDARYTAS SU TRENKSMU!

Spalio 26 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje skambėjo neeilinis „Dagilėlio“ bei Knabenkantorei Basel – choro iš Šveicarijos koncertas. Berniukai ir jaunuoliai parodė aukštą meninį lygį, muzikalumą bei choreografiją.

Į koncertų salę susirinkę svečiai, chorinės muzikos gerbėjai gausiais plojimais pasitiko į sceną žengiantį „Dagilėlį“. Maestro Remigijus Adomaitis visus supažindino su festivalio programa. Šiais metais festivalis „Ateities balsai“ taip pat kvies patirti koncertus įvairiose Šiaulių vietose.

Artėjantys renginiai:
2023-11-24 – 26 Tarptautinė metodinė – praktinė konferencija „Ateities balsai 2023“
2023-11-25 17.00 val. Tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio „Ateities balsai“ koncertas
2023-11-26 15.00 val. Tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio „Ateities balsai“ baigiamasis koncertas

Koncertą pradėjo „Dagilėlis“, kuriam dirigavo R. Adomaitis, o fortepijonu pritarė koncertmeisterė Daiva Šulcaitė. Tuomet į sceną žengė Bazelio choras (meno vadovas Oliver Rudin, choreografija/inscenizacija Daniel Raaflaub). Po jų nepaprasto muzikinio pasirodymo su trenksmu nuaidėjo bendras abiejų chorų kūrinys, kurį berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ šių metų gegužės mėnesį atliko Šveicarijoje su visais XIII tarptautinio jaunimo chorų festivalio Bazelyje dalyviais.

Spalio 25-27 dienomis Šiauliuose viešėjęs jaunuolių choras iš Šveicarijos Knabenkantorei Basel Lietuvą aplankė dėl svarbaus tikslo – užmegzti naujus ryšius su berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis“ bei surengti bendrą koncertą.

Po koncerto Oliver Rudin, Knabenkantorei Basel choro meno vadovas, „Dagilėlio“ svečių knygoje parašė: „Tai buvo nuostabu mums vėl su jumis susitikti, padainuoti jūsų puikioje mokykloje ir gauti šansą aplankyti jūsų nuostabią šalį ir malonius žmones. Ačiū už viską!“

Tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio „Ateities balsai 2023“ koncertai skirti Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 25-erių metų jubiliejui paminėti.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-10-26
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content