Menu Close

SVEIKINAME TV3 TIESIOGINIAME ETERYJE PUIKIAI PASIRODŽIUSĮ „DAGILĖLĮ“!

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną TV3 televizijos projekte „Nacionaliniai apdovanojimai Lietuvos Garbė“ berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ kartu su Lietuvos Respublikos prezidentu ir visa Lietuva giedojo „Tautišką giesmę“. Dirigavo Maestro Remigijus Adomaitis.

Choras „Dagilėlis“ kartu su garsiuoju Lietuvos roko dainininku Povilu Meškėla atliko kūrinį „Mes jėga“, kuriame skambėjo žodžiai „Mes – jėga, kai mūsų širdys plaka išvien. Mes – jėga, mus vienybė veda tolyn!“

Žiūrėkite laidos įrašą:


 

Arba spauskite šią nuorodą: https://www.tv3.lt/lietuvos-garbe

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – tai žiūrimiausios TV3 televizijos projektas. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kviečia pastebėti ir pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę. Kasmet iškilmingi „Lietuvos garbė“ apdovanojimai rengiami kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinės ceremonijos metu apdovanojami paprasti Lietuvos žmonės, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį.

Skip to content