Menu Close

SVEIKINAME „DAGILĖLIO“ MOKINIUS TAPUS RESPUBLIKINIO FESTIVALIO LAUREATAIS!

Gegužės 9 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko antrasis respublikinis papildomo instrumento bei pasirenkamojo vokalo festivalis „Pavasario festivalis“. Jame buvo kviečiami dalyvauti Lietuvos meno ir muzikos mokyklų mokiniai.

Dalyvavo išties gausus būrys atlikėjų, daugiausia iš įvairių Vilniaus muzikos mokyklų, taip pat atvyko dalyviai iš Panevėžio muzikos mokyklos.

Festivalyje Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklai atstovavo šie mokiniai: Nikita V., Dovydas V., Ignas D., Matas U. (smuiko klasė, mokytoja Jolita Daknienė), Gabrielius R., Juozas S., Dominykas K., Aistis B. (fleitos klasė, mokytoja Lilija Klimaitė), Augustas Š. (fortepijono klasė, mokytoja Kristina Pajuodienė).

Džiaugiamės, kad visi šie mokiniai šauniai pasirodė festivalyje ir puikiai atliko savo kūrinius. Visi jie buvo pripažinti laureatais ir apdovanoti medaliais. SVEIKINAME!!!

Komisija apdovanojimų metu pažymėjo, kad „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokiniai išsiskyrė puikiu pasiruošimu, koncertine apranga, įvaizdžiu ir scenine kultūra. Komisijos simpatijų prizą pelnė fleita grojęs Dominykas Karpavičius.

Festivalio dalyviams svariai padėjo ir „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertmeisteriai Lolita Girskienė ir Andrius Bartulis.

Jautėme, kad tiek mokiniams, tiek mokytojams buvo itin vertinga pirmą kartą dalyvauti šiame Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos antrą kartą surengtame festivalyje.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content