Menu Close

ŠIAULIŲ VALSTYBINIO DRAMOS TEATRO SALĖJE ĮVYKO IŠKILMINGIAUSIAS RENGINYS, KURIAME KONCERTAVO CHORAS „DAGILĖLIS“

Artėjant miesto šventei „Šiaulių dienos 2022“ rugsėjo 2-ą dieną Šiaulių valstybinio dramos teatro salėje įvyko iškilmingiausias ir bene svarbiausias renginys, kurio metu pagerbti Šiauliams itin nusipelnę žmonės. Iškilmingas vakaras pradėtas Lietuvos valstybės himnu, kurį susirinkusiems atliko Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) ir Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“ (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis)

Po iškilmingos regalijų įteikimo ceremonijos ir įvairių Šiaulių miesto atlikėjų pasirodymų, renginio pabaigoje taip pat suskambo „Dagilėlio“ balsai. Choras atliko lietuvių kompozitorių dainas. Nuostabi muzika buvo įvertinta Šiaulių miesto garbės piliečių, Seimo narių, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių, šiauliečių bei miesto svečių plojimais atsistojus. 

Romo Bieliausko nuotraukos | 2022-09-02

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Plačiau apie tai skaitykite Šiaulių miesto savivaldybės interneto puslapyje – „Pradedamas švęsti Šiaulių gimtadienis – inauguruotas Garbės pilietis!“

Remigijui Adomaičiui garbės piliečio vardas buvo suteiktas 2014 metais , o 2017 metais per Mero padėkos vakarą įteiktas ir AUKSINIO ŠAULIO padėkos ženklas, kurį buvo įsisegęs ir šiame iškilmingame renginyje.

Šiaulių miesto garbės piliečiai

Skip to content