Menu Close

ŠIAULIŲ KATEDROJE SKAMBĖJO „GLORIA” IR „DAGILĖLIO” KALĖDINĖS GIESMĖS

Antrąją šv. Kalėdų dieną Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje tradiciškai vyko šventinis koncertas „Kalėdos su „Dagilėliu”, kuriame dalyvavo berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė), Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinis ansamblis „Musica humana” (meno vadovas Robertas Beinaris). Tradicinio šventinio koncerto sumanytojas ir dirigentas – Remigijus Adomaitis.

Viktorija Miškūnaitė (sopranas) ir Aistė Benkauskaitė (mecosopranas) kartu su choru ir kameriniu ansambliu atliko A. Vivaldžio kantatą „Gloria“.

Nuotraukos iš vaizdo kameros | Romas Bieliauskas | 2021-12-26

Prie gausaus būrio choristų prisijungė ir ištikimiausieji „Dagilėlio” choristai, buvusieji „Dagilėlio” dainavimo mokyklos mokiniai. Šventinio koncerto paskutiniuosius kūrinius kartu su visais dainininkais atliko ir mėlynomis koncertinėmis liemenėmis pasipuošę 3-ios kl. choro berniukai (mokytoja Inga Lizdenienė).

Nuotraukos iš vaizdo kameros | Romas Bieliauskas | 2021-12-26

Koncertas paliko didžiulį įspūdį visiems klausytojams, kurie koncerto pabaigoje visiems atlikėjams savo plojimus skyrė atsistoję, o socialiniame tinkle „Facebook“ savo emocijas liejo komentuodami koncerto nuotraukas, kurios buvo įkeltos iš karto po koncerto:

Ačiū <@Dagilėlis> ir <@Remigijus Adomaitis>. Buvo didžiulė dovana, tikra šventė sielai❤ – Laima Ze

Ačiū už nuostabų renginį!!! 😍 – Vaida St

Pati nuostabiausia Kalėdų dovana😇 – Asta Šukienė

Skip to content