Menu Close

PO ILGOS PERTRAUKOS PROJEKTE „MUZIKINIAI RUDENYS“ VĖL SKAMBĖJO „DAGILĖLIO“ BALSAI

Spalio 7 d. vakarą Naujosios Akmenės kultūros centro koncertų salėje Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) kartu su orkestru „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis) savo nuostabia muzika šildė klausytojų širdis.

Maestro Remigijaus Adomaičio šypsena | Romo Bieliausko nuotrauka | 2021-10-07

Pirmasis ciklo „Muzikiniai rudenys 2021“ koncertas skirtas tarptautinei muzikos dienai paminėti. Koncerto vedėja Raimonda Sližienė į antrąją koncerto dalį pakvietė gausų būrį solidžiai apsirengusių berniukų ir jaunuolių, kurie atliko naują koncertinę programą ir keturias dalis iš A. Vivaldžio kantatos „Gloria“. 

Žiūrovai buvo ypatingai sužavėti koncertu ir savo plojimus ir šūksnius „BRAVO“ skyrė atsistoję. Ilgokai užsitęsusius aplodismentus nutraukė nuoširdūs sveikinimo žodžiai. Dirigentui Remigijui Adomaičiui buvo įteikta Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo Sauliaus Kaunceko padėka už nuoširdžią draugystę, bendradarbiavimą ir dalyvavimą koncertų ciklo „Muzikiniai rudenys 2021“ programoje – „AČIŪ JUMS, KAD ESATE LABAI SVARBI ŠIO PRASMINGO PROJEKTO DALIS!“

Romo Bieliausko nuotraukos | 2021-10-07

Po koncerto jaunieji dainininkai ir vadovai buvo pavaišinti kava, arbata, sultimis ir įvairiais skanėstais.

Antrasis edukacinio projekto „Muzikiniai rudenys 2021“ koncertas vyks 2021 m. spalio 19 d. 18.00 val. Šiaulių kultūros centro didžiojoje salėje (skaitykite čia).

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
Renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

 

Skip to content