Gegužės 6 d . Šiaulių dailės galerijoje nuskambėjo jaukus muzikinis koncertas „Pavasario balsai“, kurį organizavo mokytoja Aušra Kinderė.
Koncerte dalyvavo Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 1-os ir 2-os klasės mergaičių choras (mok. Aušra Kinderė).
Jaunosios dainininkės atliko du nuotaikingus ir skirtingo charakterio kūrinius – Rasos Kauneckaitės „Drugelis“ ir Bangos Balakauskienės „Sraigė“.
Ačiū tėveliams už šiltą palaikymą ir gausius aplodismentus. Koncertas buvo jaukus, kupinas pavasariškos nuotaikos ir paliko daug gražių įspūdžių.


