Menu Close

NAUJŲ MOKSLO METŲ ŠVENTĖ: PIRMĄ KARTĄ MOKYKLOS ISTORIJOJE ĮTEIKTI PRADINIO MUZIKINIO FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO UGDYMO PROGRAMOS BAIGIMO PAŽYMĖJIMAI

Rugsėjo 4-ąją gausiai į „Dagilėlio“ koncertų salę susirinkusiems tėveliams ir mokiniams koncertavo jungtinis 2B, 2M, 3-ios, 4-os kl. choras. Chorui dirigavo 2B kl. mokytoja Inga Lizdenienė, akompanavo Vitalija Bulzgienė.

Šventinio renginio vedėja mokytoja Daiva Kembrienė pakvietė mokyklos direktorių Remigijų Adomaitį tarti įkvepiančius sveikinimo žodžius.

Po šventinės kalbos 1-3-ių kl. mokiniai išėjo į klases pas savo choro mokytojas, o 4-8-ų ir KMU kl. mokiniai su tėveliais pasiliko koncertų salėje.

1 B klasė – dainavimo mokytoja Daiva Kembrienė (301 kl.)
2 B klasė – dainavimo mokytoja Inga Lizdenienė (305 kl.)
3 klasė – dainavimo mokytoja Rima Koržanovienė (207 kl.)
1 M klasė – dainavimo mokytoja Rima Koržanovienė (207 kl.)
2 M klasė – dainavimo mokytoja Daiva Kembrienė (301 kl.)
4-8 ir KMU kl. – dainavimo mokytojai Remigijus Adomaitis, Vitalija Bulzgienė, Vitalija Sadauskienė

Pirmą kartą „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos istorijoje buvo įteikti pradinio muzikinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos neformaliojo vaikų švietimo baigimo pažymėjimai. Mokyklos direktorius kiekvienam 5-okui paspaudė ranką ir įteikė ne tik pažymėjimus, bet ir padėkas už puikų, labai gerą ar gerą mokymąsi.

Šventinei ceremonijai pasibaigus berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovas Remigijus Adomaitis suteikė informaciją apie tvarkaraščius, repeticijas ir artėjančius koncertus 4-8 ir KMU kl. mokiniams ir jų tėveliams.

Patys mažiausieji naujus mokslo metus sutiko „Dagilėlio“ klasėse.

Jaunųjų dainininkų mokytojos – Linida Miškūnienė (205 kl.) ir Ilmera Abromavičienė (204 kl.).

Romo Bieliausko nuotraukos | 2023-09-04

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content