Menu Close

MOKYKLOS ERDVĖSE SKAMBĖJO DŽIAZAS!!!

Balandžio 5 d. mokyklos II aukšte vyko energingas ir kupinos nuotaikos koncertas „Džiazas koridoriuje“, kuriame dalyvavo „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos mokiniai ir mokytojai

Koncertą nuotaikingu kūriniu pradėjo 1-os klasės berniukų choras (choro mokytoja Rima Koržanovienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė). Renginys įgavo pagreitį, kai koncerto vedėjai Mykolas ir Vytautas į „sceną“ pakvietė jaunuosius muzikantus, kurie atliko džiazo standartus ir pramoginę muziką. Nuo džiazo skambėjo visos mokyklos erdvės: ten, kur dieną skamba berniukų klegesys, dabar aidėjo nuostabi muzika, kuri sklido koridoriais ir laiptinėmis.

Mokiniai įvairiausiais muzikos instrumentais grojo po vieną, duetais ir su savo mokytojais. Kiekvieną kūrinį lydėjo gausūs klausytojų plojimai. Muzika buvo tokia įtaigi, kad mažieji klausytojai net pradėjo šokti.

Renginys pasiekė kulminaciją, kai po visų pasirodymų visų nuostabai į sceną žengė Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė, kuri ne tik papasakojo, kas yra improvizacija, bet ir pati tai parodė. Nomeda kartu su koncerto „Džiazas koridoriuje“ idėjos autoriumi Kostu Rušinsku ir kitais mokyklos mokytojais atliko bendrą kūrinį, kuris sulaukė itin gausių plojimų. Renginiu džiaugėsi tiek klausytojai, tiek patys atlikėjai. 

Renginį organizuoja Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla.

Romo Bieliausko nuotraukos | 2022-04-05

Skip to content