Menu Close

KONCERTE „MYLIU TAVE, LIETUVA“ SKAMBĖJO ŠIRDĮ, PROTĄ IR SIELĄ PALIEČIANČIOS, PRASMINGOS DAINOS APIE LIETUVĄ

Vasario 13 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre vyko labdaros koncertas „Myliu tave, Lietuva“, kuriame dalyvavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas – Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė), solistai Evelina Sašenko ir Egidijus Bavikinas.

Koncerte skambėjo širdį, protą ir sielą paliečiančios, prasmingos dainos apie Lietuvą, o eiles skaitė Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai. Choras „Dagilėlis“ atskirai ir kartu su E. Sašenko, E. Bavikinu ir pilna dainuojančia sale atliko patriotines dainas. Koncertu liko sužavėti ir patys atlikėjai:

„Mielas Dagilėli, brangus Remigijau Adomaiti! Ačiū chorui! Man didžiulė garbė! Kuo geriausios kūrybinės sėkmės! Jūs puikiai dainuojate! Jūsų balsai skvarbūs! Dainuokite ir džiuginkite mūsų širdis! Jūs esate tikras Lietuvos pasididžiavimas. Su meile Evelina Sašenko – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) džiazo vokalo specialybės absolventė. 2024-02-13“

„Maestro! Brangūs choristai! Mylėkit muziką! Mylėkit dainas! Mylėkit ir džiaukitės gyvenimu!!! Iki kitų susidainavimų!!! Egidijus Bavikinas – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas. 2024-02-13“

Išskirtinį, unikalų renginį organizavo Moterų klubas „Šiaulietė“. Labdaros koncerte surinktos lėšos bus skiriamos Mūsų – Lietuvos, Šiaulių – ateičiai: neišnešiotukams, kuriems reikia padėti kabintis į gyvenimą ir „Dagilėlio“ berniukams – gabiems ir talentingiems jaunuoliams, jų paskatinimui.

R. Bieliausko nuotraukos | 2024-02-13

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content