Menu Close

KALĖDOS SU „DAGILĖLIU” IR VIKTORIJA MIŠKŪNAITE

Antrąją šv. Kalėdų dieną Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje vyko šventinis berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” koncertas, kuriame dalyvavo Viktorija Miškūnaitė, Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis), berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” esami ir buvę choristai bei kiti Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos chorai. 

Tai tradicinis kasmet Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos rengiamas koncertas, į kurį kaskart susirenka pilnutėlė katedra chorinės muzikos mylėtojų bei „Dagilėlio” gerbėjų.

Solo partijas atliko buvę „Dagilėlio” dainavimo mokyklos mokiniai Ignas Šimkūnas ir Pijus Kondrotas. Koncerto pabaigoje skambėjo bendri kūriniai, kuriuos atliko prie koncertinio choro prisijungę patys ištikimiausi buvę mokyklos auklėtiniai. Chorą papildė ir būrys trečiokų (choro mokytoja Daiva Kembrienė). 

 

Chorui fleitomis pritarė Kajus L. ir Jokūbas R., o violončele -Mykolas M. Mušamaisiais instrumentais pritarė Benas G. ir Domas U. ir dar būrys „dagilėlių”, kurie koncertą pradėjo profesionalių varpų skambesiais.

„Kalėdos su Dagilėliu” koncerto vedėja – mokytoja Daiva Kembrienė.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-12-26

Skip to content