Menu Close

FESTIVALIO „PASAULIO BALSAI 2022“ KULMINACIJA: NUOSTABUS „DAGILĖLIO“ IR ASTOS KRIKŠČIŪNAITĖS KONCERTAS

Rugpjūčio 21 d. Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje nuaidėjo XIV muzikos festivalio „Pasaulio Balsai 2022“ baigiamasis koncertas „JUNGTYS“, kuriame klausytojai išgirdo Lietuvos nacionalinės premijos laureatės, profesorės Astos Krikščiūnaitės (sopranas) ir pasauliniuose konkursuose laurus skinančio berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ balsus

Koncerte skambėjo Antonio Vivaldi, Wolfgang Amadeus Mozart, Ola Gjeilo, Giedriaus Svilainio, Karlo Jenkinso ir kitų kompozitorių kūriniai.

Koncertas itin sužavėjo klausytojus, kurie atlikėjams plojimus skyrė atsistoję. Koncerto pabaigoje bažnyčioje nuolatos girdėjosi šūksniai BRAVO. Plojimai tapo ritmingi, kai dirigentas Remigijus Adomaitis kartu su koncertmeistere Daiva Šulcaite ir choru visiems nusilenkė.

Tai jau antra choro viešnagė festivalyje, o šio vakaro programa – dar iki pandemijos A. Krikščiūnaitės ir choro „Dagilėlis“ subrandintas koncertas.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Šis festivalis garsėja turiningomis koncertų programomis, iškiliais Lietuvos ir užsienio atlikėjais. Tai pajūrio kultūros reiškinys, kuris šiemet klausytojus subūrė net į devynis koncertus. Jau tradicija tapo ir tai, kad kasmet festivalis turi dedikaciją, kuri jungia kultūrinius, muzikinius, istorinius įvykius ir koncertines programas, pačius dalyvius. Itin prasminga, kad šiemet dedikacija ir tapo JUNGTYS, kurios festivalyje svarbios daugeliu aspektų.

Festivalio globėjas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Laisvalaikis paskirtas pasivaikščiojimui iki jūros | Palangos tiltas | V. Jevtušenkienės nuotrauka | 2022-08-21

Skip to content