Menu Close

VIRTUALIOJE ERDVĖJE NUSKAMBĖJO VI RESPUBLIKINIS FESTIVALIS „MUZIKOS GARSAI 2022“

Gegužės 3 dieną įvyko VI respublikinis jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalis „Muzikos garsai 2022“, kurį nuo 2010 metų organizuoja Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla

Šiuo festivaliu siekiama skleisti muzikavimo kultūrą, praplėsti kultūrinę – muzikinę erdvę, suburti (net ir virtualioje erdvėje) skirtingų miestų bendrų interesų berniukus ir jaunuolius, skatinti jų saviraišką.

Šiais metais virtualiame festivalyje dalyvavo net keturiasdešimt trys dalyviai, solistai ir ansambliai iš Vilniaus „Ąžuoliuko“, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklų, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ir Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos. Klausytojai turėjo galimybę išgirsti ir pamatyti įvairiais instrumentais muzikuojančius choro dainininkus berniukus ir jaunuolius. Koncerto vaizdo įrašą paruošė mokyklos renginių organizatorius Romas Bieliauskas.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems dalyviams ir jų mokytojams už įvairiapusišką programą, puikų kūrinių atlikimą ir festivalio „Muzikos garsai“ tradicijų puoselėjimą.

Kviečiame pasiklausyti!

 

Skip to content