Menu Close

„DAINŲ DAINELĖJE“ SĖKMINGAI PASIRODĖ 3-IOS KLASĖS BERNIUKŲ ANSAMBLIS. SVEIKINAME!!!

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ sėkmingai pasirodė 3-ios klasės berniukų ansamblis, ansamblio vadovė Inga Lizdenienė, koncertmeisterė Vitalija Bulzgienė. SVEIKINAME!!!

Su televizijos žiūrovais ir atlikėjais scenoje sveikinosi vedėjų duetas – Gerūta Griniūtė ir Ignas Krupavičius, o pasirodymus vertino profesionali vertinimo komisija.

Trečiasis „Dainų dainelės“ etapas buvo sėkmingas „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos trečios klasės ansambliui. Ansamblis atliko nuotaikingą kūrinį „Vaikščioj vilkas po girelį“ (m. R. Martinkėno, ž. liet. l.).

J. Statkevičiaus nuotraukos (LRT) | 2022-03-13

Jų pasirodymas buvo gyvai rodomas per LRT televiziją. Keletą dienų po jų pasirodymo LRT balsavimo projekte šis ansamblis sulaukė didžiulio palaikymo ir pelnė tūkstančius žiūrovų patiktukų.

Šio konkurso rengėjai ir organizatoriai, tęsdami ilgametes tradicijas, siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

„Dainų dainelės“ konkursą rengia LRT ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizuoja M. K. Čiurlionio menų mokykla.

Skip to content