Menu Close

„DAINŲ DAINELĖ“ PER LRT PLIUS JAU ŠĮ SEKMADIENĮ!

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos ansambliai sėkmingai tęsia savo kelią Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“.

Balandžio 11 d. 3-ios klasės berniukų ir 4-os klasės mergaičių ansambliai kartu su mokytoja Daiva Kembriene ir koncertmeistere Giedre Krasauskaite dalyvavo III etapo televizijos koncerto filmavime, vykusiame LRT studijoje Vilniuje.

Kviečiame šiuo gražiu pasiekimu pasidžiaugti kartu ir jau šį sekmadienį, gegužės 17 d., 16.00 val., stebėti „Dagilėlio“ ansamblių pasirodymus per LRT Plius televiziją.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content