Menu Close

„DAGILĖLYJE“ SUSKAMBO SMUIKO IR AKORDEONO MUZIKOS GARSAI

Sausio 26 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 306 klasėje vyko smuiko ir akordeono muzikos vakaras, kuriame dalyvavo šiais instrumentais grojantys mokiniai ir mokytojai

Koncerto pradžioje klausytojus maloniai nuteikė smuiko ir akordeono muzikos garsų dermė mokytojų atliktame R. Galliano „Tango pour Claude“.

Gražiai į vakarą įsiliejo ir „Dagilėlio“ absolventas, grojęs akordeonu, Danas Buivydas, kuris pasidalino mielais, šiltais prisiminimais apie savo mokslo metus ir pravedė koncertą.

Pasiklausyti smuiku ir akordeonu atliekamos muzikos susirinko gausus būrys mokinių ir jų tėvelių, bei mokytojų.  Klausytojai išgirdo net dvidešimt skirtingų pasirodymų nuo pačių mažiausių solistų iki įvairios sudėties instrumentinių ansamblių.

Akordeonu nuotaikingus kūrinius pristatė solistai: Jokūbas Š., Anupras P., Vilius A. Kornelijus I., Faustas G., Arminas K., Valdas P. ir Jokūbas S., o smuiku solinius kūrinius atliko Matias M.-T., Simonas B., Povilas P., Emilis A., Aironas V. Augustas J.

Daugelis mokinių scenoje pasirodė ne vieną kartą, nes koncerte skambėjo net keturi instrumentiniai ansambliai.

Smuikininkų ansamblis (Augustas J., Aironas V. Povilas M.) atliko Ž. Bize „Toreodoro dainą“.

Gražus mokinių ir mokytojų muzikinis bendradarbiavimas atsiskleidė klausant smuikininkų ansamblio (Povilas P., Matias M,-T., Emilis A., Simonas B., Aironas V. ir mokyt. Jolita Daknienė) atliekamo F. Lehar Valso, o akordeonų ansamblis (Jokūbas S., Adomas M., Valdas P. ir mokytojas Linas Onaitis) klausytojus sužavėjo net dviem kūriniais: J. Mandel „Tavo šypsenos šešėly“ ir Y. Derbenko „Akordionistai groja džiazą“.

Koncertą V. Buben „Skandinavišku pokštu“ nuotaikingai užbaigė ir gausių aplodismentų sulaukė mišrus ansamblis (Povilas M., Jokūbas S., Adomas M., Valdas P.), kuris neseniai respublikiniame konkurse „Akordiada“ laimėjo II vietos laureato diplomą savo kategorijoje.

Šį koncertą organizavo ir mokinius paruošė mokytojai Jolita Daknienė, Zita Bružienė bei Linas Onaitis, kurie stengėsi klausytojams pristatyti skirtingus instrumentus ir supažindinti su jų atliekama muzika.

Fortepijoniniais garsais koncertą papuošė koncertmeisterė Lolita Girskienė pritardama jauniesiems smuikininkams.

Romo Bieliausko nuotraukos | 2023-01-26

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

T. Valkiūnienės nuotrauka | 2023-01-26

Skip to content