Menu Close

„DAGILĖLIS“ PRIĖMĖ SVEČIUS IŠ JUNGTINIŲ AMERIKOS VALSTIJŲ (JAV) IR KANADOS

Šiaulių miesto savivaldybė priėmė svečius iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Kanados. Į Šiaulius atvyko „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas Stephenas L. Gerdesas. Šiaulių Ir Omahos (JAV) miestai bendradarbiavimo sutartį pasirašė dar 1996 metais, šis ilgas draugystės laikotarpis sustiprino ryšius tarp mūsų miestų ir bendruomenių.

Plačiau apie tai skaitykite: Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainė – „Šiauliuose lankosi „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas: stiprėjanti miestų partnerystė“

Vizito Šiauliuose metu svečiai iš JAV ir Kanados turėjo galimybę išgirsti Šiaulių berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“, kuris yra vienas ryškiausių šio žanro kolektyvų Lietuvoje. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ragino svečius įvertinti šio choro pasiekimus ir padėti organizuoti jų pasirodymus Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Choro „Dagilėlio“ indėlis į kultūrinį Šiaulių bei Lietuvos gyvenimą yra neišmatuojamas, jie puoselėja chorinio dainavimo tradicijas bei atstovauja Lietuvos choro meną užsienyje. Mūsų miestų partnerystė svarbi įvairių formų mainams, tačiau niekada neturėtume atitolti nuo savo tradicijų – šis kolektyvas puikiai reprezentuotų Šiaulius“, – aiškią poziciją išsakė Artūras Visockas. Į prašymą reaguodamas „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas pažadėjo dėti visas jėgas, kad choras pasirodytų JAV.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-08-30

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

 

Skip to content