Menu Close

„DAGILĖLIS“ MAŽEIKIŲ KULTŪROS CENTRE GIESMĖMIS PASVEIKINO JUBILIEJŲ ŠVENČIANTĮ MIŠRŲJĮ CHORĄ „DRAUGYSTĖ“

Balandžio 23 d., Mažeikių kultūros centre iškilmingai paminėtas Mažeikių kultūros centro mišraus choro „Draugystė“ kūrybinės veiklos 60-metis. Šiai sukakčiai skirtas IV Lietuvos ir Latvijos chorinės bei instrumentinės džiazinės muzikos festivalis „Draugystės tiltas“

Jubiliejų švenčiantį kolektyvą ir jo meno vadovą  Ričardą Grušą giesmėmis pasveikino Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė).

Choras buvo pasitiktas su gausiais plojimais. Klausytojai buvo ypatingai sužavėti kūriniu „Ave Maria“, kurio visą žavesį suteikė Jokūbo ir Kajaus pritarimas skersinėmis fleitomis. Įvairiais instrumentai pritarė ir kiti „Dagilėliai“. Choras taip energingai atliko kūrinius, kad Mažeikių kultūros centre neliko vietos pasaulyje siaučiančiam liūdesiui.

Skamba „Ave Maria“ | R. Bieliausko nuotrauka | 2022-04-23

Už dalyvavimą svarbiame minėjime Maestro Remigijui Adomaičiui buvo įteikta gėlių puokštė ir padėka.

Ir tai dar ne viskas. Koncerto pabaigoje dauguma chorų  susibūrė bendriems kūriniams. Kartu su „Dagilėliu“ visi atliko lietuvių ir latvių kompozitorių kūrinius.

Renginyje taip pat dalyvavo ir kiti kolektyvai: svečiai iš Latvijos – Rygos kultūros centro „Ritums“ vyrų choras „Tēvzeme“, Baluožių, Lizumo, Bauskės jungtinis mišrus choras „Zemdega“, Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro aktoriai, džiazo kvartetas ir Mažeikių instrumentinis duetas „Dvi Ingos“. Koncerto vedėja ir režisierė Airida Lementauskienė.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-04-23

Skip to content