Menu Close

„DAGILĖLIS“ IR „MUSICA HUMANA“ KONCERTAVO NIDOJE

2021 m. rugsėjo 4 d. Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje didingai skambėjo A. Vivaldžio „Gloria“: koncertavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis) ir „Musica humana“ – Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinės muzikos ansamblis (meno vadovas Robertas Beinaris).

Festivalio koncerto akimirka | Romo Bieliausko nuotrauka | 2021-09-04

Penktadienį, dieną prieš koncertą, „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje vyko „Musica humana“ ir „Dagilėlio“ repeticija. Jau tada supratome, kad koncertas bus ypatingas, vertas gausių klausytojų plojimų. 

„Dagilėlio“ koncertų salėje repetuoja mecosopranė Aistė Benkauskaitė | Romo Bieliausko nuotraukos 2021-09-03

Po repeticijos Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje susirinko gausus klasikinės, chorinės muzikos gerbėjų būrys. Nusipirkę bilietus į koncertą žmonės užpildė visas bažnyčios sėdimas vietas. Klausytojai visus koncerto dalyvius pasitiko gausiais plojimais. 

XXIII tarptautiniame kamerinės muzikos festivalio KURŠIŲ NERIJA 2021 koncerte dalyvavo solistai – Simona Liamo (sopranas), Aistė Benkauskaitė (mecosopranas), Ilona Girdžiūnaitė (smuikas), Ramunė Grakauskaitė (smuikas).

Romo Bieliausko nuotraukos | 2021-09-04

Nuskambėjus paskutiniam akordui klausytojai koncerto dalyviams aplodismentus skyrė atsistoję. 

„Mielas Dagilėli, brangus Remigijau, labai Jums ačiū, kad esate ir savo nuostabiais balsais ir šiltomis dainomis džiuginate sielas ir ausis. Myliu Jus ir linkiu ir toliau tęsti savo nuostabius darbus!“ – savo šiltus žodžius „Dagilėlio“ svečių knygoje išliejo solistė Simona Liamo.

„Mielieji, džiaukitės kiekviena akimirka šiame nuostabiame chore. Mylėkit muziką ne tik choro užsiėmimų metu, tačiau ir už jo ribų. Dalinkitės šia dovana su visais.“ – „dagilėliams“ šiltą palinkėjimą paliko solistė Aistė Benkauskaitė.

Romo Bieliausko nuotrauka | 2021-09-04

Prieš koncertą visiems choristams vadovas Remigijus Adomaitis suteikė galimybę pamatyti Juodkrantę, Parnidžio kopą ir saulės laikrodį, Nidą ir jos apylinkes.

Prieš tai sudainavę „Su gimimo diena“ „dagilėliui“ Kristupui berniukai spėjo pasidžiaugti ir linksmai banguojančia Baltijos jūra bei pragiedrėjusiu oru.

Romo Bieliausko nuotraukos | 2021-09-04

Skip to content