Menu Close

„DAGILĖLIS” IR „CANTORES DAVID” KALĖDINES GIESMES GIEDOJO KAUNO ARKIKATEDROJE BAZILIKOJE

Gruodžio 16-osios vakarą Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika skambėjo Šv. Kalėdų laukimo giesmėmis, kurias atliko Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” ir Kauno Sakralinės muzikos mokyklos chorai.

Koncertą pradėjo antikinės muzikos ansamblis „David Antiquor”. Iš karto po jo jungtinis „Dagilėlio” ir „Cantores David” choras atliko senojo grigalinio giedojimo himną „Rorate caeli” („Rasokit dangūs”). Kūrinys palydėtas mokyklos orkestro bei svečio saksofonininko Petro Vyšniausko improvizacija.

Remigijaus Adomaičio vadovaujamas berniukų ir jaunuolių choras šventinį vakarą papildė soliniu repertuaru (koncertmeisterė Daiva Šulcaitė). Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos auklėtinis Mykolas Mikšys chorui pritarė violončele. „Dagilėliui” plojimus skyrė gausiai į Kauno arkikatedrą baziliką susirinkę klausytojai.

Koncerto pabaigoje Maestro Remigijus Adomaitis dirigavo jungtiniam (daugiau nei pusantro šimto dalyvių) chorui. 

Jaukų adventinį vakarą vainikavo ilgi klausytojų plojimai, kurie juos skyrė atsistoję. 

Ilmeros Abromavičienės nuotrauka

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” su Kauno Sakralinės muzikos mokyklos choru „Cantores David” palaiko šiltus santykius. Plačiau apie tai skaitykite straipsnį: „TARPTAUTINIS VAIKŲ MUZIKOS FESTIVALIS „LAUDATE PUERI””

no images were found

Romo Bieliausko nuotraukos | 2018-12-16

 

Skip to content