Menu Close

ADVENTO NUOTAIKĄ „DAGILĖLIAI“ KŪRĖ INSTRUMENTINE MUZIKA

Palydint 2018-uosius „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje gražia tradicija tapo instrumentinės muzikos vakaras. Koncerto pradžioje skambėjusi smuiko ir saksofono atliekama F. Gruber „Tyli naktis“ (mokytojai Jolita Damaševičienė, Gediminas Brūzga) ir degančios Advento vainiko žvakės gausų dalyvių ir klausytojų būrį nuteikė adventinei nuotaikai.

Gražiai ir subtiliai skambėjo mokinių atliekami kūriniai. Kiekvienas pasirodymas klausytojams suteikė daug gražių emocijų.  Koncerte skambėjo smuiko, fortepijono, fleitos, violončelės, klarneto, akordeono, saksofono, gitaros, elektrinės gitaros, elektrinių klavišų, mušamųjų instrumentų muzika.

Ypatingai gražių akimirkų suteikė net devyni koncerte pasirodę įvairios sudėties ansambliai. Džiugu, kad kartu muzikuoja ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, šeimos nariai. Koncertą užbaigė ir gausių aplodismentų sulaukė „Dagilėlio“ mokyklos mišrus instrumentinis ansamblis atlikdamas Lui Armstrong kūrinį „Bliuzas“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams, jų mokytojams, mokinių tėveliams ir klausytojams už gražų, šiltą muzikinį vakarą.

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-12-18

Skip to content