Menu Close

„DAGILĖLIO“ SMUIKININKAI APDOVANOTI LAUREATŲ DIPLOMAIS!

„Dagilėlio“ smuiko klasės mokiniai Nikita V. (3 kl.), Aironas V. ir Povilas M. (8 kl.) (mokyt. Jolita Daknienė) kovo mėnesį sudalyvavo dvejuose respublikiniuose konkursuose.

VIII respublikinį antrojo muzikos instrumento ir pasirenkamojo vokalo konkursą – festivalį „Garsų spalvos“ organizavo Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla. Konkurse dalyvavo gausus būrys muzikos ir meno mokyklų mokinių, kurių antrasis muzikos instrumentas ar vokalas nėra pagrindinis mokomasis dalykas. Šiame konkurse Nikita V. laimėjo I vietos laureato diplomą, o Aironas V. ir Povilas M. buvo įvertinti II vietos laureato diplomais. Konkursas vyko 2024 m. kovo 27 d.

Dar gausesnis buvo respublikinis virtualaus muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2024“ balandžio 9 d. suorganizuotas Utenos meno mokyklos. Jame dalyvavo net 603 solistų ir ansamblių pasirodymų iš 101-os  meninio ugdymo įstaigos. Šis konkursas taip pat buvo sėkmingas – Nikita V. ir Aironas V. džiaugėsi II vietos laureato diplomais.

Sveikiname muzikuojančius jaunuosius atlikėjus, dėkojame koncertmeisterei Lolitai Girskienei už nuoširdų darbą akomponuojant konkursuose, Romui Bieliauskui už profesionalius vaizdo įrašus ir tėveliams už mokinių muzikinės saviraiškos palaikymą!

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Mokytoja Jolita Daknienė

Skip to content