Menu Close

BERNIUKŲ IR JAUNUOLIŲ CHORAS „DAGILĖLIS“ – „AUKSINIO DISKO“ LAUREATAS!

2001 metais Lietuvos muzikų sąjunga ir UAB „Baltic Optical Disc“ (Dabar UAB BOD GROUP) įsteigė „Auksinio disko“ prizą ir specialų CD, skirtą geriausiems metų atlikėjams.  2018 m. balandžio 21 d., baigiamojo Didžiosios muzikų šventės koncerto metu, 2017 m. „Auksinio disko“ prizu buvo  apdovanotas berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis. „Dagilėliui“ šis apdovanojimas – ir didžiulė garbė ir pelnytas pripažinimas.

Maestro Remigijus Adomaitis atsiima apdovanojimą | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-04-21

2018 m. balandžio 21 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko baigiamasis Didžiosios muzikų šventės koncertas ir 2017 m. „Auksinio disko“ prizo laureatų apdovanojimų ceremonija.

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ jau pirmaisiais garsais nugalėjo tylą. Netrukus visa bibliotekos erdvė maloniai skambėjo nuo jaunatviškų berniukų ir jaunuolių balsų. Visi dainininkai atidžiai stebėjo Maestro Remigijaus Adomaičio mostus, aiškiai nurodančius muzikinį judėjimą ir dinamiką. „Dagilėlių“ atliekami kūriniai apie tėvynę pavergė kiekvieno klausytojo širdį, o skambiais žodžiais atvėrę didingą Lietuvos praeitį leidome didžiuotis tuo, kuo esam.

Su kiekvienu atliktu kūriniu nuoširdūs klausytojų aplodismentai darėsi vis ilgesni, aidėjo susižavėjimo šūksniai „BRAVO“!

Koncerto pabaigoje berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, kartu su Lietuvos Nacionalinės premijos laureatu, operos dainininku Vytautu Juozapaičiu, atliko vieną žinomiausių ir gražiausių Vytauto Klovos „Ūdrio dainą“ iš operos „Pilėnai“.

 „Pagaliau svajonė – padainuoti drauge su nuostabiuoju  „Dagilėliu“ – išsipildė… Tikiu ir tikiuosi, kad mūsų kūrybinė draugystė tęsis… Ačiū Jums, kad esate!“ –  „Dagilėlio“ svečių knygoje savo emocingus žodžius užrašė garsiausias Lietuvos baritonas Vytautas Juozapaitis.

Koncerto vedėjas Tomas Bakučionis pakvietė baigiamąjį žodį tarti kompozitorę, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentę Audronę Žigaitytę-Nekrošienę, kuri „Dagilėlio“ berniukus ir jaunuolius įvardino kaip „nuostabius jaunuosius muzikantus“.

Chorui akomponavo Daiva Šulcaitė, solinę partiją atliko Ignas Šimkūnas.

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

Plačiau apie tai:

(VAIZDO MEDŽIAGA) Šiaulių televizija. „Infostudija“ – „Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” – pirmasis Šiaulių kolektyvas, kuriam įteiktas prestižinis „Auksinio disko” apdovanojimas“

no images were found

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-04-21

Skip to content