Menu Close

AKIMIRKOS IŠ KONCERTO ŠIAULIŲ KATEDROJE, SKIRTO MOTINOS DIENAI

Gegužės 7 d. Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, kartu su Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis”, vyko šv. Mišios, o po jų – koncertas „TAU, MAMA“, kuriame dalyvavo ne tik pagrindinis choras, bet ir „Dagilėlio” dainavimo mokyklos 1-os, 2-os ir 3-ios klasės berniukų chorai, 1-os kl. mergaičių choras ir Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris” (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis).

Koncertą pradėjo 1-3-ių klasių berniukų ir mergaičių jungtinis choras. 2-os klasės solistas Simonas Giedraitis (mokytoja Rima Koržanovienė) dainuodamas solo sulaukė ypatingo žiūrovų palaikymo.

Koncerte dirigavo mokytojos Daiva Kembrienė, Rima Koržanovienė, Inga Lizdenienė, bei Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” meno vadovas Remigijus Adomaitis.

Gausus klausytojų būrys atlikėjams skyrė plojimus atsistojus.

Koncerte klavišiniu instrumentu grojo Vitalija Bulzgienė ir Daiva Šulcaitė. 1-3-ių kl. jungtiniam chorui fleita pritarė Jokūbas Rupšys. Jis, kartu su Kajumi Labanausku, fleita pritarė Šiaulių berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis” (fleitos mokytoja Lilija Klimaitė).

Koncertas yra vaikų ir jaunimo menų festivalio „SINITE PARVULOS VENIRE AD ME“ dalis.

Koncertą remia Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla ir Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-05-07

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

 

Skip to content