Menu Close

 ŽAGARĖJE „DAGILĖLIŲ“ BALSAI SKAMBĖJO PIRMĄ KARTĄ

Spalio 16 d. po Šv. Mišių Žagarės Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje koncertavo berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė)

„Dagilėlis“ nuolat yra kviečiamas koncertuoti į įvairiausius Lietuvos miestus. Šį kartą choras aplankė Žagarę ir jos žmonėms atliko kūrinius iš koncertinio repertuaro.

Klausytojai iš karto pamilo koncertiniais rūbais pasipuošusius „Dagilėlius“. Akivaizdžiai matėsi koks gyvas ir stiprus ryšys tarp Maestro ir choristų. Žagarės bažnyčią užliejo skambi chorinė muzika, kuri klausytojams paliko gilų įspūdį.

Savo subrendusiais balsais klausytojus džiugino ir „Dagilėlio“ jaunuoliai. Mykolas M. atliko solo partiją bei griežė violončele. Jokūbas R. ir Kajus L. chorui pritarė skersinėmis fleitomis. Mušamaisiais instrumentais grojo Jokūbas Š. ir Aironas V. Varpeliais grojo Kajus J.

Maestro Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė ir choras sulaukė gausių plojimų ir sveikinimų. Žmonės plojo atsistoję. Remigijui Adomaičiui nuo Lietuvos Respublikos Seimo įteiktas sidabrinis Vyčio ženklelis.

Koncerto pabaigoje „Dagilėlis“ gimimo dienos proga su daina pasveikino Naujosios Žagarės bažnyčios kleboną Andrių Valčiuką. Žagarės Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos nariai už gražų koncertą atsidėkojo vaišėmis.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-10-16

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (Nuotraukų autorius Jonas Vapsva | 2022-10-16)

Skip to content