Menu Close

TRADICIŠKAI CHORŲ FESTIVALYJE KLAIPĖDOJE DALYVAVO „DAGILĖLIO” DAINAVIMO MOKYKLOS CHORAI

Šį savaitgalį į Klaipėdą suvažiavo per 6 tūkstančiai jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos, tad klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėjo mėgautis aukšto meninio lygio pasirodymais. Tradiciškai Klaipėdos chorų festivalyje dalyvavo berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” (meno vadovas Remigijus Adomaitis), bei mokyklos 1-os, 2-os, 3-ios klasės berniukų chorai (choro mokytojos Rima Koržanovienė, Daiva Kembrienė, Inga Mikienė).

Šventėje dalyvavo ne tik Lietuvos vaikų ir jaunimo chorai, bet ir kitų žanrų meniniai kolektyvai – šokėjai, tautinių instrumentų ansambliai bei orkestrai ir pan.

„Dagilėlio” chorai dalyvavo ne tik šventiniame koncerte, bet ir tradicinėje eisenoje nuo Liepų gatvės iki Klaipėdos vasaros koncertų estrados.

Šventinėje eisenoje dalyvauja Maestro Remigijus Adomaitis | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-06-16

Į šiemetinę Dainų šventę atvyko iki 200 meno kolektyvų ir apie 6000 dalyvių iš visos Lietuvos mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų. Tūkstantinei choristų miniai dirigavo Maestro Remigijus Adomaitis.

Šis chorų festivalis yra ne tik festivalis, bet ir konkursas, kuriame dalyvavo ir I vietos diplomą pelnė „Dagilėlio” dainavimo mokyklos 2-os kl. berniukų choras (choro mokytoja Daiva Kembrienė).

SVEIKINAME!!!

Pasak A. Šumskio, šis Klaipėdoje rengiamas festivalis yra tarsi pasiruošimas Lietuvos moksleivių dainų šventei. Jame dalyvauja iki 80 proc. visų Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų. 

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis” tradiciškai įsiamžino su choro vadovu Remigijumi Adomaičiu | Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2019-06-16

Koncertas buvo transliuojamas gyvai internetu. Įrašą galima peržiūrėti socialiniame tinkle Facebook adresu https://www.facebook.com/klaipedalive/videos/570092920063768/ .

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-06-16

 

Skip to content