Menu Close

Olafas FÜTTERER

Labai ačiū už nuostabų koncertą žmonėms Erlenbado vienuolyno bažnyčioje. Esame sužavėti… Prašome atvykti dar kartą!

Nuoširdžiai
Erlenbado vienuolyno bažnyčios meno vadovas ir generalinis direktorius
Olaf FÜTTERER
Sasbach, Vokietija
15.05.2023


KONCERTINIS TURAS VOKIETIJOJE, LIUKSEMBURGE IR ŠVEICARIJOJE

<…>

Šį vakarą berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ koncertuos renovuotoje Erlenbado vienuolyno koncertų salėje, kuri pritaikyta chorų koncertams. Skambės ne mažiau nei keturiolika kūrinių. Chorui diriguos Maestro Remigijus Adomaitis!

Klausytojų – pilna koncertų salė. Visi įdėmiai klausosi apie berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“ iš Šiaulių. Aplink girdisi fotoaparatų garsai. Netoliese sėdi žurnalistas, kuris į vietos laikraštį jau parašė gražų straipsnį apie atvykusį chorą iš Lietuvos.

Koncertas prasideda. Berniukai gieda iš apačios, iš viršaus, iš šonų, priekio ir iš viršutinio balkono esančio koncertų salės gale. Kai kurie klausytojai dairosi aplink, kiti – klausosi užsimerkę. Nuostabi muzika sklinda aplinkui ir apkabina kiekvieną klausytoją. Maestro diriguoja su šypsena. Kūrinys baigiasi ir stoja kelių sekundžių tyla… iki kol koncertų salės erdvę užlieja plojimų banga. Tai – „Dagilėlis“. „Jo klausosi ir jam ploja šimtai klausytojų įvairiose Lietuvos ir užsienio koncertų salėse“.

R. Bieliausko nuotraukos | 2023-05-15

Svaiginanti muzika pakeri klausytojų širdis. Žmonės ploja atsistoję, dėkoja chorui, Maestro Remigijui Adomaičiui ir koncertmeisterei Daivai Šulcaitei. Koncertui pasibaigus ne vienas klausytojas atvėrė savo sielą, papasakojo ką pajautė ir ką išgyveno. 

Erlenbado vienuolyno bažnyčios meno vadovas ir generalinis direktorius Olafas Fütterrer „Dagilėlį“ apdovanojo bronziniu Angelu, kuris kaip angelas sargas lydės chorą visuose ateities keliuose. „Dagilėlis“ svečiavosi Erlenbado vienuolyno bažnyčioje, savo koncertine programa džiugino klausytojus, bei palietė publiką profesionaliu dainavimu. Už tai buvo įteikta padėka.

Ir tai dar ne viskas. Už indėlį į kultūrinį Šiaulių bei Lietuvos gyvenimą, puoselėjamas chorinio dainavimo tradicijas ir Lietuvos choro meno atstovavimą užsienyje Šiaulių berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis“ buvo įteikta Europos parlamentaro nario Juozo Oleko padėka. Padėkų ir dovanų įteikimo ceremoniją lydėjo gausūs klausytojų plojimai.

Erlenbado vienuolyno bažnyčios meno vadovas Olafas Fütterrer, kuris dirba net su šešiais chorais, Remigijui Adomaičiui palinkėjo didžiulės sėkmės ir savo palinkėjimą įamžino „Dagilėlio“ svečių knygoje.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (gegužės 15 d. koncertas)

SKAITYTI DAUGIAU

Skip to content