Menu Close

„SKAMBANČIOS „DAGILĖLIO“ KALĖDOS“ SU 2-OS IR 3-IOS KLASĖS BERNIUKŲ CHORAIS

Gruodžio 16 d. gyvos chorinės muzikos šventė ir vėl atėjo į „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salę: koncertavo 2-os klasės berniukų choras (mokytoja Rima Koržanovienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė) ir 3-ios klasės berniukų choras (mokytoja Daiva Kembrienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė)

Kalėdinis šurmulys, kuris kilo nuo į salę įžengusio Kalėdų senelio, nutilo su pirmais muzikos garsais. Koncertų salėje skambėjo graži, šventinė chorų muzika. Berniukų akys spindėjo nuo klausytojų gausos, o klausytojai šypsojosi pakerėti skaidrių „Dagilėlių“ balsų. Koncerte skambėjo orfo instrumentų ir auksinių varpų garsai, kuriuos įmantriai valdė patys dainorėliai.

Koncerte netruko gausaus žiūrovų palaikymo, o koncerto vakarą vainikavo 2-os ir 3-ios klasės berniukų jungtinio choro pasirodymas. Stebuklingos dainelės virto dovanomis, kurias iš maišo traukė Kalėdų senelis. Jis ne tik išdalino dovanas, bet ir visiems dainininkams leido paliesti stebuklingą lazdą ir sugalvoti po dar vieną norą.

Koncerte dalyvavo mokyklos 7-os klasės mokinys Aistis B., kuris chorams pritarė fleita (Aisčio mokytoja Lilija Klimaitė). Koncertą vedė mokytoja Linida Miškūnienė.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-12-16

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Skip to content